Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan 80m2 vo KAPISTEC SO 2 SPALNI NAMEST

0 EUR

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: House Imperial - Агенција за недвижности 22 Maj 15:44 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
House Imperial - Агенција за недвижности
023232375, 078403325, 078403328
Leaflet
House Imperial - Агенција за недвижности
STAN VO KISELA VODA 64m2 so 2 SPALNI RENOVIRAN 53 000 ЕУР
STAN VO KOZLE 42m2 SO 1 SPALNA NOVOGRADBA 50 400 ЕУР
STAN VO KARPOS 4 OD 51m2 SO 1 SPALNA 52 500 ЕУР
STAN NA VODNO 129m2 SO 2 SPALNI NOVOGRADBA 117 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Се издава стан во Капиштец кај Словенска Амбасада 80м2 со 2 спални, 2 купатила (1 спална е со сопствено купатило) на в.пр/2
Цена 350 евра,
Цена 450 евра со платени сметки
Шифра 12652

za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1 ili na nasata web strana www.houseimperial.com
House Imperial - Агенција за недвижности
023232375, 078403325, 078403328
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione