Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan Kozle 95m2 cetirisoben nov

0 MKD

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Dia-dom 20 Maj 11:34 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Se iznajmuva stan vo nas.Kozle-so povrsina od 95m2-tri spalni sobi-nov-280e
Dia-dom
Агенција за недвижности „Диа Дом„ нуди широка понуда на станови, куќи и плацеви за продажба во Скопје. Контактирајте не на 078 285 155,078 285 252
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Londonska 19 Tregoje në hartë
078 285 155,078 285 252
Dia-dom
078417639
Leaflet
Dia-dom
Stan od 70m2 nov 2 kat Taftalidze 1 67 500 EUR
Stan od 74m2 vo Kisela Voda 1 kat-85g 0 EUR
Stan Pedagoska 67m2 2 kat prekrasna lokacija 66 000 EUR
Kapistec na sam pocetok 34m2 33 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione