Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

Se izdava stan od 42m2 za kancelarii vo Cento

150 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Атлас Недвижности 05 Shk 16:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Атлас Недвижности
  Online
02 6147 511
Leaflet
Атлас Недвижности
Stan od 26m2 vo gradba vo Kozle 1 000 ЕУР
Stan od 55m2 vo Aerodrom 50 000 ЕУР
Kuka vo naselba Lisice od 200m2 gradb 2008 160 000 ЕУР
Garsonjera 30m2 vo Porta Vlae 26 500 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Se izdava prazen stan (edna prostorija) od 42m2 vo Cento vo nova zgrada na glavnata ulica sproti Mak Oil. Stanot ima kujna so mebel, na 2 kat so lift. Cena: 150 evra. Telefon: 078/222-133
Атлас Недвижности
Агенцијата за недвижности "Атлас Недвижности" посредува при продажба, издавање и заменување на било каква недвижност (станови, куќи, деловни простори, канцеларии, плацеви, магацински простори и сл.) и нуди услуги во стручно советување за истите. Во соработка со наш адвокат и нотар ви гарантираме сигурност. Исто така ви нудиме услуги за реновирање на недвижности (целосно) и дизајн на ентериер како и изработка на истиот со одличен квалитет.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ул.“Булевар Партизански Одреди бр 37/лок7 Tregoje në hartë
02 6147 511 078222112
https://www.atlasnedviznosti.mk

www.atlasnedviznosti.mk

Атлас Недвижности
  Online
02 6147 511
Leaflet
Атлас Недвижности
Trosoben nov stan od 52m2 vo Hrom Prizemje 850 ЕУР
Stan vo Karpos 4 87m2 na prizemje trosoben 75 000 ЕУР
Stan K Voda od 52m2 renoviran na 8/9 kata 40 900 ЕУР
Nov dvosoben namesten  novi stvari od 42m2 Centar 250 ЕУР
Në fillim