Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan od 45m2 vo Taftalidze

150 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: НЕДВИЖНОСТИ 29 Gush 13:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
ш.5048 наместен стан со комплет мебел и бела техника, една посебна спална, клима над ДМ, кај Веро Тафталиџе


контакт: Влатко 076/355-224
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
SE IZNAJMUVA NAMESTEN STAN VERO TAFTALIDZE 0 ЕУР
RENOVIRAN DVOSOBEN STAN KARPOS 3 0 МКД
Cetirisoben stan vo Novo Lisice 0 МКД
Povekenamenski del prostor od 454m2  G Petrov 430 810 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione