Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan od 52m2 vo Taftalidze 1

0 EUR

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Abc Dom 31 Gush 11:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Abc Dom
Se izdava stan vo Debar Maalo 0 ЕУР
Se izdava namesten stan vo Kozle 0 МКД
Se izdava stan vo Centar 0 ЕУР
Se izdava stan od 53m2 vo Centar 0 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Sifra-16120-Se izdava stan vo Tafatalidze 1, vo blizina na Gimnazija NOVA, 52m2, dvosoben, kompletno namesten, so nov mebel, nova zgrada, vednas vseliv.
Abc Dom
Агенцијата се занимава со посредување при купопродажба и изнајмување на секаков недвижен имот на територијата на Република Македонија. Нашиот тим работи во консултации со нотар, адвокат и стручни соработници од областа на внатрешен дизајн на домот или деловниот простор. Доколку се одлучите за соработка со нашата агенција во исто време ќе добиете 50% попуст за услугата внатрешен дизајн. Нашите досегашни клиенти говорат за тоа колку сме ние успешни. Сите заинтересирани кои сакаат да продадат или изнајмат недвижност а во исто време сакаат да добијат професионален пристап кон истото можат да се обратат во нашата агенција каде ќе бидат услужени брзо и квалитетно.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
078402027
https://www.abcdom.com.mk
Abc Dom
078402027
Leaflet
Abc Dom
Se izdava stan vo Debar Maalo 0 ЕУР
Se izdavaat luksuzni stanovi vo Skopje 0 МКД
Se izdava satn od 43m2 vo Karpos 0 ЕУР
Se izdava stan vo Taftalidze 1 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione