Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan od 65m2 vo Kisela Voda

230 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Kristina 27 Maj 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се издава стан од 65м2 во Кисела Вода, реновиран, комплетно наместен со 3 соби. Веднаш вселив. Цената не е фиксна.
Kristina
077993903
Leaflet
Në fillim