Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan otvoreno studio Aerodrom

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Novel Nedviznosti 02 Korr 12:32 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Komuna
Shkup
Sifra: A12461
Se izdava stan - otvoreno studio vo Aerodrom, skopjanka. Stanot e so vkupna povrsina od 45m2, na 2 kat so lift i centralno parno greenje. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, banja, terasa. Stanot se izdava opremen so mebel i bela tehnika.
Mesecna zakupnina: 150 Evra + mesecni trosoci

www.novelestate.com

Kontakt: Novel Nedviznosti
tel. +389 (0) 2 3241 154
mob. +389 (0) 78 454 915
e-mail. [email protected]
Novel Nedviznosti
Агенција „Новел Недвижности“ - Успех базиран на одлично познавање на пазарот на недвижности и разбирање на потребите на нашите клиенти !
Vizitoni faqen e biznesit tonë
бул.Партизански Одреди 40-1/1 Tregoje në hartë
078-45 49 15, 02-324 11 54
https://www.novelestate.com
Novel Nedviznosti
Se izdava 3-sob namesten stan so dvor-Taftalidze 1 400 EUR
Se izdava dvosob namesten stan Aerodrom 350 EUR
Se izdava dukan zad Tobako 2 80m2 i 50m2 terasa 800 EUR
Se izdava 2-sob namesten stan-Mida 250 EUR
Në fillim