Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA STAN SO 3 SPALNI VO KOZLE

450 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agencija Domik Nedviznosti 19 Qer 13:14 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
ID 258217 - Се издава наместен стан спроти ТЦ Олимпико, со површина од 118 м2 на 4-ти спрат, три спални соби, една дневна соба, купатило + WC, посебен тоалет, една кујна и три балкони.

tel za kontakt 02/3221-404 i 078/239-036
e-mail: [email protected] www.domikestate.com
https://www.facebook.com/domikrealestate
Agencija Domik Nedviznosti
Izdavanje, prodavanje na stanovi,kuki i deloven prostor. Ponudete go Vasiot imot ili pocnete ja potragata po Vasiot nov dom ili kancelarija preku celosnata ponuda na nasata web strana www.domikestate.com
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ul. Naum Naumovski Borce br. 50/3-4 Tregoje në hartë
023221-404,078239-036
http://domikestate.com
Agencija Domik Nedviznosti
023221-404,078239-036
Leaflet
Agencija Domik Nedviznosti
DOMIK IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR SO GARAZA 700 EUR
SE IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN VO CENTAR KAJ KALA 700 EUR
SE IZDAVA 40 M2 VO KAPISTEC 200 EUR
DOMIK IZDAVA NOV DELOVEN PROSTOR KAJ BROZ KAFE 350 EUR
Në fillim