Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan vo Centar

250 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Bojana 09 Shk 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Stanot e celosno opremen. Ima internet, kablovska, klima, centralno parno. Se naogja vo Cntar, vednas do katolicka crkva.

NE SORABOTUVAM SO AGENCII i stanot ne e za studenti!!!!!!!!!!!!
Leaflet
Në fillim