Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA STAN VO CENTAR

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ВИКТОРИЈА СТИЛ 21 Pri 14:16 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
3 SOBEN STAN VO TAFTALIDZE 79 500 ЕУР
3SOBEN STAN VO KARPOS 4 64 000 ЕУР
3 SOBEN STAN VO CENTAR 70 500 ЕУР
STAN VO CENTAR 85 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
ВО ЦЕНТАР КАРШИ ГИМНАЗИЈАТА Ј.Б.ТИТО СЕ ИЗДАВА 60М2 СТАН СО ДВЕ ПРОСТОРИИ И КУЈНА,
НА 1/5 КАТ, СО ЛИФТ,ПАРНО, ОРИЕНТИРАН ИСТОК, МЕСЕЧНА ЗАКУПНИНА ЗА ПРАЗЕН 250 ЕУР. А НАМЕСТЕН СО КАНЦЕЛАРИСКИ МЕБЕЛ, 350 ЕУР, ВЕДНАШ ВСЕЛИВ. Ш.7268
ВИКТОРИЈА СТИЛ
ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Tregoje në hartë
070361470, 3245411
ВИКТОРИЈА СТИЛ
070361470, 3245411
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
4 soben nov stan od 93m2 vo Bardovci 78 000 ЕУР
3 SOBEN STAN VO TAFTALIDZE 79 500 ЕУР
3 soben stan od 86m2 vo Centar 87 000 ЕУР
2 I 3 SOBNI STANOVI VO MADZIR MAALO 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione