Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan vo Kisela Voda 125m2 dupleks

750 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Novel Nedviznosti 10 Shk 14:09 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Novel Nedviznosti
Se izdava  kancelariski prostor vo Karpos 2 MIDA 450 ЕУР
Se izdava 3-sob namesten stan Centar 550 ЕУР
Se izdava kancelariski prostor vo Centar 300 ЕУР
Se izdava kancelariski prostor, 65m2-Centar 400 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Sifra: A8041
Se izdava stan vo Kisela Voda, 125m2, dupleks 4 i 5 kat. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, 3 spalni sobi, 1 gostinska soba, 2 banji i gostinsko wc, balkon. Stanot e komplet opremen so nov mebel i bela tehnika.
Cena: 750 evra + mesecni trosoci

www.novelestate.com

Kontakt: Novel Nedviznosti
tel. +389 (0) 2 3241 154
mob. +389 (0) 78 454 915
e-mail. [email protected]
Novel Nedviznosti
Агенција „Новел Недвижности“ - Успех базиран на одлично познавање на пазарот на недвижности и разбирање на потребите на нашите клиенти !
Vizitoni faqen e biznesit tonë
бул.Партизански Одреди 40-1/1 Tregoje në hartë
078-45 49 15, 02-324 11 54
https://www.novelestate.com
Novel Nedviznosti
Opremen 2-sob stan-Taftalidze 1 65 000 ЕУР
Se izdava 3soben nevseluva namesten stan Karpos 2 670 ЕУР
Se izdava namesten stan kat od kuka so dvor Crnice 350 ЕУР
Se izdava 4-sob namesten stan vo Kapistec 500 ЕУР
Në fillim