Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

Se izdava stan vo Kisela Voda

210 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: City Life Elena 11 Shk 15:04 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
City  Life Elena
DVOSPRATNA MAZONET HALKIDIKI  GRCIJA 180 000 ЕУР
Dukan kaj Katolicka crkva 1 100 ЕУР
SUPER PONUDA LEPTOKARIA 180 000 ЕУР
Kuka vo Zdanec 45 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Се издава стан во Кисела Вода во близина на Мечкаров
-76м2
-две спални соби,дневна,кујна,купатило,две тераси
-на4 кат без лифт
-станот е реновиран
-парно
-Цена 210еур/месечно
Е 129
City Life Elena
  Online
070794009
City  Life Elena
STAN VO GJORCE 58 000 ЕУР
Stan vo Aerodrom 63 m2 250 ЕУР
Kuka vo Pripor 136 000 ЕУР
Се продава кука на Водно 550 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione