Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan vo strog Centar/Apartment in center

220 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Polad 12 Pri 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Se izdava stan vo strog centar. Pogoden e za kancelarija ili za ziveenje. Gradsko Parno so lift.

Apartement for rent in the Center of the City.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione