Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan vo Strog Centar do Best Western

Jepet me qera nga: Julijana 23 Maj 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се издава стан во строг центар, со површина од 55м2.

Станот е на прв спрат и е идеален за деловен простор, како и за физички лица.

Се состои од:

- Широко претсобје;
- 3 големи соби погодни за канцеларии;
- Чајна кујна;
- Купатило;
- 2 тераси;
- 10м2 подрум;

Лоциран е до главниот влез на хотел Best Western.

Спроти Куќата на Мајка Тереза.

За повеќе информации слободно обратете се на следниот телефонски броj:

071 262 873 Julijana
Julijana
071 262 873
Leaflet
Në fillim