Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan vo Taftalidze 1

220 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: НЕДВИЖНОСТИ 05 Sht 10:58 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Евидентен број 2846
Комплетно убаво наместен. Има лифт. Паркинг пред зградата.
Информации на: 076/355-220
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
SE IZDAVA NOV NAMESTEN STAN SO 2 SPALNI VO KARPOS2 350 EUR
Placevi pokraj avtopat vo Hipodrom 0 MKD
DVOSOBEN NOV STAN KAJ KATOLICHKA CRKVA 0 MKD
Stan vo Karpos 2 49 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione