Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan vo Taftalige 1

0 MKD

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: НЕДВИЖНОСТИ 16 Jan 16:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
STAN NOVOGRADBA GORCE PETROV 0 ЕУР
Izdavam stan pogoden za deloven prostor 250 ЕУР
3 soben stan vo Aerodrom 65 550 ЕУР
Dvosoben stan od 37m2 na 5min od Centar 38 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Убаво наместен и комфорен стан со две спални, дневна,кујна и трпезарија, бања, гостинско вц и две тераси. Станот е на високо приземје и греењето е на струја + клима.
Цена по договор
Ев.бр. 5918
Контакт: 076/355-221 Катерина
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
SE IZDAVA UBAVO OPREMEN TRISOBEN STAN AERODROM 300 ЕУР
Se izdava 3 soben stan od 60m2 vo Centar 0 МКД
Dvosoben stan na Vodnjanska 52 000 ЕУР
Deloven prostor na atraktivna lokacija vo Centar 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione