Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA TROSOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3

360 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ВИКТОРИЈА СТИЛ 20 Qer 09:15 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
CETIRISOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1 115 000 ЕУР
SE IZDAVA MAGACIN VO MADZARI 300 ЕУР
3 SOBEN STAN VO DEBAR MAALO 75 000 ЕУР
SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO KISELA VODA 150 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
ВО КАРПОШ 3 ВО БЛИЗИНА НА ТИНЕКС МАРКЕТ ВО НОВА ЗГРАДА СЕ ИЗДАВА НАМЕСТЕН 3-СОБЕН СТАН, 66М2 +4М2 ТЕРАСА НА 2/8КАТ,СО ЛИФТ,ПАРНО, СЛОБОДЕН ОД 01.07.2019 ГОД, Ш.7362
ВИКТОРИЈА СТИЛ
ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Tregoje në hartë
070361470, 3245411
ВИКТОРИЈА СТИЛ
070361470, 3245411
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
SE IZDAVA DVOSOBEN NAMESTEN STAN VO CENTAR 350 ЕУР
TROSOBEN STAN 94m2 VO TAFTALIDZE 2 75 000 ЕУР
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN VO CENTAR 220 ЕУР
4 SOBEN STAN VO KARPOS 3 95 500 ЕУР
Në fillim