Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava trosoben stan do N Zeleznicka

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: КОНФОР ЛУКС 25 Sht 11:20 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
КОНФОР ЛУКС
Se izdava nov dvosoben  stan vo Debar Maalo 250 ЕУР
Se izdava prazen stan vo Karpos 1 150 ЕУР
SE  IZNAJMUVA  MAGACINSKI  PROSTOR  VO  KARPOS 2 360 ЕУР
 NOV  2 SOBEN  STAN  VO  AERODROM 41 600 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
sifra7962
Se izdava trosoben stan vo Aerodrom do Nova zeleznicka so dve spalni idealen za cetvorica.Tel za kontakt 070-236-570
КОНФОР ЛУКС
Агенција за недвижности КОНФОР ЛУКС посредува при продажба,купување и изнајмување на станови,куќи и деловени простори.КОНФОР ЛУКС нуди професионална соработка,голема посветеност за побарувањата на своите клиенти и достапност во секое време. Ве молиме контактирајте го нашиот тим преку телфеон или e-mail.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bul.SV Kliment Ohridski 54 Tregoje në hartë
070-236-570 , 070-273-073
http://www.pazar3.mk/mk/%D0%9A%D0%9E%D0%9D%D0%A4%D0%9E%D0%A0%D0%9B%D0%A3%D0%9A%D0%A1
КОНФОР ЛУКС
070-273-073 , 076-273-738,
КОНФОР ЛУКС
Se izdava prazen stan vo Aerodrom Tri Biseri 170 ЕУР
NOV STAN OD 50m2 VO NOVO LISICE 50 000 ЕУР
Trosoben stan vo Novo Lisice so garaza 64 000 ЕУР
Novi stanovi vo Aerodrom 58m2 so dve spalni 0 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione