Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava trosoben stan kaj stara rampa

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Прима Каза 18 Sht 14:02 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Прима Каза
Se izdava ubav dvosoben stan vo Taftalidze 2 230 ЕУР
Stan 62m2 vo ponova zgrada vo Novo Lisice 54 000 ЕУР
 SE IZDAVA ODLICEN TROSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 350 ЕУР
Se izdava deloven prostor 107m2 Centar 400 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
sifra 18115 Kisela Voda - rampa, se izdava stan 75m2 so dve spalni sobi na 5-ti kat so lift. Greenje so paneli. Ima dve kupatila, dve terasi, vo ponova zgrada. Se izdava namesten. Cena 250 evra.
Прима Каза
Агенција за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
бул. Климент Охридски бр.66/1/3а Tregoje në hartë
076420777 , 023231616
https://www.primacasa.com.mk
Прима Каза
076420777 , 023231616
Прима Каза
Se izdava namestena kuka vo Vlae 600 ЕУР
Novogradba 53m2 na Partizanska 67 300 ЕУР
Nov stan vo Novo Lisice 76 500 ЕУР
Se izdava stan od 90m2 vo Aerodrom 200 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione