Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava trosoben stan vo Aerodrom

270 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Прима Каза 19 Qer 13:12 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Прима Каза
IZDAVAME ODLICEN STAN SPROTI FISKULTURNO 300 ЕУР
Garsonjera vo Centar 28 000 ЕУР
Se izdava 3-soben stan vo Centar 330E 330 ЕУР
Se izdava prazen stan vo K.Voda 160 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
sifra 17258 Aerodrom - kaj zlatna viljuska - se izdava 70m2 stan so dve spalni sobi na 3-ti kat so lift. Ima parno i e komplet namesten. Cena 270 evra.
Прима Каза
Агенција за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
бул. Климент Охридски бр.66/1/3а Tregoje në hartë
076420777 , 023231616
https://www.primacasa.com.mk
Прима Каза
076420777 , 023231616
Прима Каза
Stan od 59m2 vo Aerodrom 53 000 ЕУР
Stan 35m2 vo strog Centar 42 000 ЕУР
Plac so kuka vo T 2 pozadi Palma 160 000 ЕУР
Se izdava garsonjera vo Centar kaj Galija Dal fufo 180 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione