Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava ubav ren 2 soben stan Centar Pestaloci

260 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Agencija Auris Nedviznosti Skopje 25 Gush 08:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Se izdava ubav renoviran 2soben stan vo Centar kaj Pestaloci so nov mebel 1vi kat,250e za podolg period
Agencija Auris Nedviznosti Skopje
077670647 078596446
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione