Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA UBAVO NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO KAPISTEC

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: НЕДВИЖНОСТИ 07 Gush 12:06 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Shkup
АГЕНЦИЈА БОЖИНОСКИ НЕДВИЖНОСТИ ИЗДАВА ДВОСОБЕН НАМЕСТЕН СТАН ВО КАПИШТЕЦ 50М2,НА 4 КАТ БЕЗ ЛИФТ.ИСКЛУЧЕНО ГРАДСКО ПАРНО.СО КЛИМА,LCD TV,КУЈНА ОПРЕМЕНА СО ЕЛЕКТРИКА КОМПЛЕТ.НОВА ВЕШ-МАШИНА.
ЦЕНА 250 ЕВРА-МИН ДОГОВОР ЗА 1 ГОДИНА.
ЕВ.БРОЈ 4922
КОНТКАТ 076/355-223
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
НЕДВИЖНОСТИ
PLAC VO KOZLE 0 EUR
Se izdava namesten stan so dve spalni vo Karpos 1 300 EUR
GARSONJERA VO KISELA VODA SAMPIONCE 26 000 EUR
SE IZDAVA NOVA OPREMENA GARSONJERA VO N LISICHE 150 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione