Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava ubavo namesten stan 54m2 Katolichka

0 MKD

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agencija"DOM" 26 Shk 13:47 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agencija"DOM"
NOV STAN OD 57m2 VO PRIPOR 0 ЕУР
LUXURIOUS APARTMENT FOR RENT IN CENTAR 140m2 0 МКД
Stan opremen od 54m2 na 5-kat 0 ЕУР
AGENCIJA DOM NUDI 3 S NOV STAN NA 3-KAT-POVOLNO 63 500 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Sifra (57/6 )Katolichka crkva
Se izdava ubavo namesten
stan 54m2 dvosoben stan na vtori kat.
Cena po dogovor .
*****************************************
Nudi :Agencija "DOM"-Skopje
tel .070/335-990
Agencija"DOM"
Nasata firma Drustvo za proektiranje ingenering i posreduvanje so nedviznosti "DOM"Metodija DOOEL-Skopje veke postoi 14.godini.Prema toa imame dolgogodisno iskustvo za dejnosta za koja sto sme registrirani i imame ostvareno zadovolitelni rezultati za sto imame potvrda i od nasite ceneti klienti za koi nivnoto baranje do nasata firma sme go realizirale na beprekorno na nivno zadovolstvo.So dolzna pocit sprema nasite klienti pozdrav.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bihacka br.3 Tregoje në hartë
070335990
Agencija"DOM"
070/335-990
Leaflet
Agencija"DOM"
AGENCIJA SPRAT OD KUKA 60m2 VO CRNICE NA 1 KAT 330 ЕУР
Stan 40m2 pozadi univerzalna sala 36 000 ЕУР
SE IZDAVA NOV STAN 58m2 SPROTI APCE DO NEUROMEDIKA 0 МКД
POPOVA SHAPKA SE PRODAVA HOTEL 850m2 0 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione