Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Се издава убаво наместен трособен стан на Водно

450 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: НЕДВИЖНОСТИ 15 Sht 16:08 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Станот е со две купатила, комплет кујна со машина за садови, дневна, две спални, чист поглед на Скопје.Гаражно место под зграда. На прв кат од 3 ката, со сопствено парно, и клима. Втората спална ќе биде уредена по желба.
Ев.Бр. 4293
Контакт: 076/533-221 Катерина
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
SE IZDAVA TROSOBEN STAN PRAZEN ILI OPREMEN 0 МКД
Kuka plac vo Prizno 0 МКД
Garsonjera kaj Vero 2 Taftalidze 200 ЕУР
NADGRADBA 48M2 VO TOPANSKO POLE 27 500 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione