Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava ubavo namesten trosoben stan vo Vlae

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: НЕДВИЖНОСТИ 15 Sht 16:23 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Во релативно нова зграда. Комплетно солидно опремен. Има дневна со трпезарија, кујна, две спални соби, бања и 2 балкони. Со сопствено парно + клима. На прв кат од три ката.
Ев.бр. 5780
Контакт : 076/533-221 Катерина
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Plac od 900m2 vo Zdanec 108 000 ЕУР
EDINSTVENA PONUDA TROSOBEN STAN KAJ PESTALOCI 0 МКД
SE IZDAVA UBAV NAMESTEN DVOSOBEN STAN KAJ OLIMPIKO 220 ЕУР
 STAN VO VLAE   SO TRI SPALNI POVOLNA CENA 0 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione