Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA UBAVO OPREMEN DVE SPALNI CENTAR POVOLNO

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 06 Tet 15:51 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
АГЕНЦИЈА БОЖИНОСКИ НЕДВИЖНОСТИ ИЗДАВА УБАВО КОМПЛЕТ ОПРЕМЕН СТАН ВО ЦЕНТАР КАЈ ПЕСТАЛОЦИ ,60М2 СО ДВЕ СПАЛНИ,ГРАДСКО ПАРНО ,КЛИМА,LCD TV ЛИФТ,ПОДЗЕМЕН ПАРКИНГ ПРОСТОР,ЕДНА ТЕРАСА ЕДНА ЛОЃИЈА.

ЦЕНА 300 евра
ев.број 1796
КОНТАКТ 076/355-223
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Se izdava dvosoben stan na Vodno 250 ЕУР
KUKA OD 120m2 NA PLAC OD 223m2 RENOVIRAN VO PRIPOR -
2 Soben stan vo Micurin 49 000 ЕУР
PREKRASEN STAN KISELA VODA 1 000 ЕУР
Në fillim