Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA UBAVO OPREMEN TRISOBEN STAN NA VODNO

0 MKD

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: НЕДВИЖНОСТИ 16 Sht 11:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
ЕВ.БРОЈ 5812
АГЕНЦИЈА БОЖИНОСКИ НЕДВИЖНОСТИ ИЗДАВА МНОГУ УБАВО ОПРЕМЕН ТРИСОБЕН СТАН ВО КУЌА НА ВОДНО ОД 70М2,СТАНОТ Е НА 1 КАТ СО ОБЕЗБЕДЕНО ПАРКИНГ МЕСТО,ГОЛЕМА ТЕРАСА СО УБАВ ОТВОРЕН ПОГЛЕД КОН СКОПЈЕ,СОСТВЕНО ГРЕЕЊЕ.
ЦЕНА ПО ДОГОВОР.
ЕВ.БРОЈ 5812
КОНТАКТ 076/355-223
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
STANOVI VO GRADBA VO CENTAR POZADI UNIVERZALNA 0 МКД
Trosoben stan vo gradba vo Taftalidze 2 0 МКД
Se izdava stan od 45m2 vo Taftalidze 150 ЕУР
LOKAL SO IZLOG 82m2 KAJ CITY MALL RENT 490 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione