Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZNAJMUVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO CENTAR

0 EUR

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: КОНФОР ЛУКС 09 Qer 11:21 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
КОНФОР ЛУКС
PRODAZBA NA NOVI VSELIVI STSNOVI VO AERODROM 55 000 ЕУР
SE IZNAJMUVA DELOVEN PROSTOR VO KISELA VODA 0 ЕУР
Nov trosoben stan vo Hrom so parking mesto 850 ЕУР
Se izdava prazen stan karsi Skopjanka 200 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
sifra.7992 SE IZNAJMUVA DVOSOBEN NAMESTEN STAN VO CENTAR - GRADSKI ZID VO BLIZINA NA GIMNAZIJA JOSIP BROZ . STANOT E SO EDNA SPALNA SOBA, KUJNA, KUPATILO, KLIMA.GREENJE NA STRUJA PO ZELBA MOZE DA SE VKLUCI I NA GRADSKO PARNO.

Mob. 070/236-570
КОНФОР ЛУКС
Агенција за недвижности КОНФОР ЛУКС посредува при продажба,купување и изнајмување на станови,куќи и деловени простори.КОНФОР ЛУКС нуди професионална соработка,голема посветеност за побарувањата на своите клиенти и достапност во секое време. Ве молиме контактирајте го нашиот тим преку телфеон или e-mail.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bul.SV Kliment Ohridski 54 Tregoje në hartë
070-236-570 , 070-273-073
http://www.pazar3.mk/mk/%D0%9A%D0%9E%D0%9D%D0%A4%D0%9E%D0%A0%D0%9B%D0%A3%D0%9A%D0%A1
КОНФОР ЛУКС
070-236-570 , 070-273-073
КОНФОР ЛУКС
NOV TROSOBEN STAN VO AERODROM 64m na 2 KAT 64 800 ЕУР
Se izdava stan vo Centar do poliklinika Idadija 250 ЕУР
ITNO SE KUPUVA STAN VO KAPISTEC 0 МКД
SE IZNAJMUVA 2 SOBEN STAN KAJ ZEGIN BUNJAKOVEC 250 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione