Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva 97m2 trosoben prazen stan Kapishtec

300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Атлас Недвижности 15 Nën 16:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Атлас Недвижности
Kuka od 180m2 i dvor od 400m2 Butel 2 120 000 EUR
Namesten renoviran stan od 50m2 Aerodrom 200 EUR
Stan od 62m2 Gorce Petrov 800 EUR
Kuka vo KOZLE od 250m2 so 610m2 dvor 215 000 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Prazen stan od 97m2 so dve spalni sobi,dnevna so trpezarija i balkon,golemo kupatilo i gostinsko wc,lodjija-prostran i svetol na jugozapadna strana, na 7 kat vo kula od 13 kata so lift i gradsko parno vo Kapistec na Ruzveltova .Cenata na iznajmuvanjeto e 300 eur mesecno.

shifra:6261

tel:078/222-112
Атлас Недвижности
Агенцијата за недвижности "Атлас Недвижности" посредува при продажба, издавање и заменување на било каква недвижност (станови, куќи, деловни простори, канцеларии, плацеви, магацински простори и сл.) и нуди услуги во стручно советување за истите. Во соработка со наш адвокат и нотар ви гарантираме сигурност. Исто така ви нудиме услуги за реновирање на недвижности (целосно) и дизајн на ентериер како и изработка на истиот со одличен квалитет.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ул.“Булевар Партизански Одреди бр 37/лок7 Tregoje në hartë
02 6147 511 078222112
https://www.atlasnedviznosti.mk
Атлас Недвижности
02 6147 511
Атлас Недвижности
Stan 57m2 vo Kisela Voda so 2 spalni 49 500 EUR
Dvosoben stan 70m2 namesten Kapistec 350 EUR
Deloven prostor od 300m2 GTC Centar 1 000 EUR
Stan od 52m2 Taftalidze 1 nov so 1 spalna 1 050 EUR
Në fillim