Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZNAJMUVA CENTAR GRADSKI ZID PALETA 75M2 1 KAT

350 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: КАЗА МИА - М 17 Mar 18:47 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
SE IZNAJMUVA TROSOBEN STAN BO BLOK PALETA CENTAR-GRADSKI ZID.
STANOT E VO POVRSINA OD 75 M2,1 KAT,ISTOCNA ORIENTACIJA SO POGLED KON ULICA,ODLICEN ZA KORISTENJE KAKO DELOVEN PROSTOR.
POSEDUVA DNEVEN PRESTOJ,DVE IZDVOENI SOBI KOI NE GRANICAT.
KUJNA SO POMOSNA PROSTORIJA.
SMENETA NADVORESNA STOLARIJA.
RENOVIRANO KUPATILO.
SLOBODEN OD 01.09.2016 GOD.
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Партизански Одреди бр.43б/8 Tregoje në hartë
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М
NOV DVOSOBEN STAN KATOLICKA 44M2 50 600 EUR
PLAC VO NAS DAME GRUEV 42 000 EUR
BARAKA NA AGOL VO TAFTALIDZE  BLIZU GIMN NOVA 149 999 EUR
EDINECNA KUKA VO KOZLE 254 M2 ZA DVE SEMEJSTVA 300 000 EUR
Në fillim