Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZNAJMUVA KOMPLET OPREMEN STAN K VODA

350 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: КАЗА МИА - М 27 Dhj 13:33 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
КАЗА МИА - М
DUPLEKS SEMEJNA KUKA / 2 LOKALI NA ATR. LOKACIJA 0 ЕУР
NOV STAN 60m2 VO KAPISTEC 3 KAT 66 000 ЕУР
NOV  SO 3 SPALNI KOZLE BLIZU GOCE DELCEV 93 450 ЕУР
NOVI VSELIVI STANOVI CENTAR- BUNJAKOVEC 67 I 76 M2 77 050 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Се изнајмува стан во К.Вода со површина од 80м2 четворособен на 2 кат, веднаш вселив,( може да престојуваат до 4 лица) цената е договорна.Агенција Каза Миа.
КАЗА МИА - М
Ние сме агенција за недвижности која е долги години на пазарот за недвижнини и се стреми да е најдобра во тоа што го нуди. Каза Миа како агенција при посредување на имот, превзема улога на главен контакт центар за организирање и логистички детали во поглед на поредување и тоа : - посредување при продажба на имот - посредување при комплетирање на документација, која е потреба за реализрање на купопродажба - посредување при издавање на имот Поради зголемување на потребите и барањата на нашите клиенти, ние како агенција постојано се стремиме да го унапредиме нашето работење со воведување постојано голем број на услуги и активности кои ги нудиме од наша страна. Во нашиот тим има обучен и стручен кадар кој ќе Ви помогне вашите желби и барања да се реализираат. Ние нудиме станови и куќи за продажба на различни локации низ Скопје, кои би можеле да бидат за Вас атрактивни и примамливи за купување. - се продава куќа во населаба Железара - се продава барака во Ново Лисиче - се продава трособен стан во Хиподром, нова населба - актрактивен лукзуен апартман во комплекс Верина - двособен стан во Кисела Вода 39м2 Нашиот тим ќе се погрижи за Вас да ја пронајде содветната понуда која најмногу Ви одговара, спроред вашите потреби и можности. Сите наши понуди кои ги имаме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, каде имаме голем број на огласи од станови и куќи со различна квадратура и локации низ Скопје. Може да не исконтактирате на следниот тел број : 078434502 или да ни пишете на следната емаил адреса: casamia313@yahoo.com Ве очекуваме. Вашата агенција Каза Миа!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Партизански Одреди бр.43б/8 Tregoje në hartë
078434502
КАЗА МИА - М
078300583
КАЗА МИА - М
NOV TROSOBEN STAN VO HROM SO GARAZA 63 500 ЕУР
SE IZNAJMUVA KOMFOREN TROSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 350 ЕУР
BARAKA SO DOGRADBA BUTEL 2 80M2 95 000 ЕУР
VOENA ZGRADA CETIRISOBEN STAN AERODROM 95M2 BETON 85 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione