Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

Se iznajmuva kompletno namesten stan vo Taftalidze

450 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Dom Lux 17 Qer 17:40 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
ID. 34068

Izdavame kompletno namesten stan vo Taftalidze so povrsina od 118m2 na 4ti kat so 3 spalni sobi, kupatilo, kompletno opremena kujna, balkon.

Cena: 450 EUR
Dom Lux
Real Estate Agency - *Dom Lux* from Skopje- started with real estate business activity in May 2000. Therefore, the Company has long-time experience, established position on the market and presently specializes in renting apartments and houses in Skopje to employees of embassies and international corporations that it has had long-term relations with.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Partizanski odredi 15/2-6 Tregoje në hartë
070-282-525,070-378-932,, 02/3224-486
http://www.mydomlux.com/
Dom Lux
Prodavame atraktivni placevi Vodno, Bardovci 0 MKD
Stan na Vodno 1 000 EUR
Luksuzen stan za izdavanje vo Taftalidze 300 EUR
Atraktivni placevi na Vodno 0 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione