Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZNAJMUVA PREUBAV NAMESTEN STAN VO KOZLE

0 EUR

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: НЕДВИЖНОСТИ 05 Sht 14:35 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Евидентен бр: 10213
Контакт: Божиноски 076 355 224

Комплет наместена гарсоњера.
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Stanovi vo gradba vo Aerodrom 0 MKD
Cetirisoben stan vo Aerodrom 85 000 EUR
3.5 soben stan vo Aerodrom 65 000 EUR
Se iznajmuva luksuzen 2 soben stan vo Micurin 0 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione