Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZNAJMUVA TROSOBEN KAPISTEC ZGRADA NA BETON

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: КАЗА МИА - М 27 Qer 17:33 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
КАЗА МИА - М
NOV STAN CRNICE 2 KAT 63M2 TROSOBEN VSELIV 62 500 ЕУР
SE IZDAVA PRAZEN STAN 100M2 DEBAR MAALO 500 ЕУР
KOZLE TROSOBEN NOVOGRADBA 71 M2 71 000 ЕУР
ITNO SE IZDAVA STAN DO DRAMSKI BEZ PARNO 200 ЕУР
SE IZNAJMUVA TROSOBEN KOMPLET OPREMEN STAN VO KAPISTEC VO POVRSINA OD 65 M2.
POSEDUVA 3 PROSTORII
DNEVNA SO TRPEZARISKI DEL,ODVOENA KUJNA, 2 SPALNI SOBI VO EDNATA EDEN EDINECEN KREVET,VO VTORATA 2 EDINECNI.
WC + BANJA, I BALKON.
FIZICKO OBEZBEDUVANJE 12 CASA,OBEZBEDEN PARKIN PROSTOR.
ZGRADA SO LIFT I CENTRALNO PARNO GREENJE.
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Visit our store page
Партизански Одреди бр.43б/8 Show on the map
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М
VSELIV NOVOGRADBA VO KOZLE 54m2 SO GARAZA 62 100 ЕУР
PLAC SO KUKA I  2 MARKICI NA VODNO NAD MVR 135 000 ЕУР
EDINECNA KUKA CENTO DO 25 MAJ ITNO 52 000 ЕУР
LUKSUZEN NOV STAN BUNJAKOVEC 550 ЕУР
Në fillim