Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

Izdavam kaj fak za turizam za 6 STUDENTI

0 MKD

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: AKVARIUS 30 Gush 10:51 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AKVARIUS
Stan od 53m2 so 2 spalni odlicen raspored 61 000 ЕУР
Aerodrom 4 Soben stan nasproti Kapitol 79 000 ЕУР
Izdavam Taftalidze NOV 55m2 so 2 spalni kaj NOVA 0 МКД
Stan so 2 spalni vo Hrom kaj SP planet 47 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Shkup
Se izdava stan kaj Fak.za Turizam so 3 spalni.so odlicen mebel.
Kompletno opremena kujna i 2 wc..

Boro
078-884-350
AKVARIUS
PROFESIONALNO,DISKRETNO,EKSPEDITIVNO
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Skopje Tregoje në hartë
075366508
AKVARIUS
  Online
072213787 , 075366508
Leaflet
AKVARIUS
CENTAR kaj Ramstore ODLICEN TROSOBEN stan 64 000 ЕУР
Kisela Voda stan 44m2 so spalna nov 0 ЕУР
D Maalo stan 50m2 so 2 spalni 0 МКД
Karpos garsonjera so nov mebel 180 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione