Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nov luksuzen stan Centar

500 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ДОМ ДИЗАЈН 09 Mar 09:43 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Prazen stan 72m2 kaj Malaga 270 ЕУР
NOVOGRADBA Kisela Voda - Dvosoben 56m2 0 ЕУР
Prazen stan kaj Majcin dom 130 ЕУР
POVOLNO STAN VO AERODROM NOV 50 400 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Ev.Broj 22874
Izdavame nov ,dosega nevselen stan vo Centar (vo blizina na Pestaloci).Stanot ima 75 m2, na 4 kat, od vkupno 6 kata, so 2 spalni sobi, kompletno opremen so nov mebel.Ima golema terasa, na koja se izeguva i od spalnata soba i od dnevnata.Orientacijata mu e jugozapad so sto ima prekrasen pogled kon Vodno.Greenjeto e so privatno parno.

Cena 500 evra +trosoci

Tel.za kontakt 078/339-365



ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Dvosoben komoten stan vo Taftalidze 1 76 000 ЕУР
NOV NEVSELUVAN STAN VO VLAE 230 ЕУР
LUKSUZEN STAN VO ZDANEC 250m2 + dvor 180m2 250 000 ЕУР
Deloven prostor vo Strog Centar Plostad 120m2 1 050 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione