Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Odlicen stan vo K Voda so 2 spalni

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ДОМ ДИЗАЈН 25 Mar 11:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
KANCELARII 50M2 VO KOZLE 250 ЕУР
STAN VO KARPOS 4 74 650 ЕУР
Stan vo gradba vo Centar 1 ЕУР
SE IZNAJMUVA PRAZEN STAN VO CENTAR 450 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Se iznajmuva kompletno opremen stan so 2 spalni sobi,vo blizina na domot za slepi lica vo K.Voda.

Sifra 14166
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Nov moderen stan vo Crnice 300 ЕУР
SE IZDAVA PRAZEN STAN  VO KOZLE 93m2 350 ЕУР
Novogradba 39m2 kaj Gradezen fakultet 1 150 ЕУР
SE IZDAVA TOP STAN VO AERODROM 150 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione