Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Prazen stan 160m2 na Vodno

0 EUR

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: RealEstatesMacedonia.com 01 Shk 10:48 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Se iznajmuva prazen stan na Vodno, 160m2 so 3 spalni, sekoja so svoja banja, prostorna dnevna, gostinski toalet, utiliti i balkon. Ima opremena kujna so bela tehnika, kamin, greenje na struja. Pozicioniran e na 5ti kat.
Stanot moze i da se opremi so nameshtaj po zelba na zakupecot.

Cena po dogovor.
RealEstatesMacedonia.com
RealEstatesMacedonia.com Vi gi nudi najdobrite stanovi, kukji, delovni prostorii, dukjani, za iznajmuvanje ili prodavanje po najpovolni ceni.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Apostol Guslarot 6 lok.1 Tregoje në hartë
078300679, 078 270170
https://www.realestatesmacedonia.com
RealEstatesMacedonia.com
078300679, 078 270170
Leaflet
RealEstatesMacedonia.com
IZDAVAME LUKSUZEN STANVO DEBAR MAALO SO 1 SPALNA 350 EUR
KANCELARISKI PROSTOR 200m2 ILINDENSKA SPROTI VLADA 0 EUR
Super cena za stan od 63m2 so 2 spalni Аerodrom 950 EUR
MODERNO UREDEN STAN VO CENTAR SO EDNA SPALNA 200 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione