Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava 3 soben stan vo Centar

0 MKD

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: НЕДВИЖНОСТИ 07 Korr 11:01 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Се издава 3-собен стан во Центар ( во близина на Универзална сала), од 76м2, на 1 кат, комплетно и луксузно наместен,со две спални, дневна , кујна, трпезарија, гостински тоалет, купатило, балкон , градско парно, клима
ш.171
Контакт: Надица 071/218-646
http://bozinoski.mk/
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
Se izdava Nov stan kaj hotel Karpos sproti Dramski 250 ЕУР
Dvosoben stan na Rampa 0 МКД
RENOVIRAN DVOSOBEN STAN KARPOS 3 0 МКД
Se izdava dvosoben stan vo Kisela Voda 180 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione