Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

SE IZDAVA 3 SOBEN STAN VO CENTAR

500 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ВИКТОРИЈА СТИЛ 30 Korr 12:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
SE IZDAVA 3SOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1 350 ЕУР
2 I 3 SOBNI STANOVI VO MADZIR MAALO 0 МКД
СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН ПРАЗЕН СТАН ВО ЛЕПТОКАРИЈА 250 ЕУР
3 SOBEN STAN VO CENTAR 82 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
ВО БЛИЗИНА НА СИЗОВСКАТА ЗГРАДА НА БУЛ. ИВО ЛОЛА РИБАР, СЕ ИЗДАВА ВО ИНДИВИДУАЛЕН ОБЈЕКТ, 85М2 3-СОБЕН КОМПЛЕТНО НАМЕСТЕН СТАН, СЛОБОДЕН ВЕДНАШ, ВО ЦЕНАТА СЕ ВКЛУЧЕНИ ТРОШОЦИТЕ ЗА ГРЕЕЊЕ, СТРУЈА И ВОДА. Ш. 6943
ВИКТОРИЈА СТИЛ
ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Tregoje në hartë
070361470, 3245411
ВИКТОРИЈА СТИЛ
  Online
070361470, 3245411
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
NOVI STANOVI NA VODNO 102 350 ЕУР
STAN VO MADZIR MAALO 95 000 ЕУР
4 soben stan od 130m2 na Vodno 126 000 ЕУР
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN VO CENTAR 200 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione