Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA LUKSUZEN STAN so 1 spalna VO KAPISTEC

0 MKD

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: AKVARIUS 29 Qer 09:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Shkup
KAPISTEC - LUKSUZEN stan so 1 spalna komplet renoviran so nov mebel.

Boris
078-884-350

Cena 350 EUR
AKVARIUS
PROFESIONALNO,DISKRETNO,EKSPEDITIVNO
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Skopje Tregoje në hartë
075366508
Leaflet
AKVARIUS
Izdavam stan KARPOS 3 so 2 spalni 0 МКД
 Vlae TROSOBEN so MEBEL  so POPUST 0 ЕУР
 THIS IS FOR FREE 0 МКД
Hrom Gjorce  kaj SP 63 m2 47 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione