Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava nov stan so nov mebel vo Aerodrom

200 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: КОНФОР ЛУКС 01 Qer 11:56 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Rreth vendbanimit
Komuna
Shkup
Se izdava nov stan vo Aerodrom karsi Amerikan kolez 40m so dnevna kujna i spalna na 3 kat vo nova zgrada so lift.Tel.za kontakt 076-273-738
КОНФОР ЛУКС
Агенција за недвижности КОНФОР ЛУКС посредува при продажба,купување и изнајмување на станови,куќи и деловени простори.КОНФОР ЛУКС нуди професионална соработка,голема посветеност за побарувањата на своите клиенти и достапност во секое време. Ве молиме контактирајте го нашиот тим преку телфеон или e-mail.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bul.SV Kliment Ohridski 54 Tregoje në hartë
070-236-570 , 070-273-073
http://www.pazar3.mk/mk/%D0%9A%D0%9E%D0%9D%D0%A4%D0%9E%D0%A0%D0%9B%D0%A3%D0%9A%D0%A1
КОНФОР ЛУКС
Stan vo Micurin so luks mebel i tehnika 65 000 ЕУР
SE  IZNAJMUVA 2 SOBEN PRAZEN STAN VO CENTAR 0 МКД
SE IZNAJMUVA 2 SOBEN STAN VO DEBAR MALO 220 ЕУР
Se izdava trosoben stan vo Centar -Bunjakovec 250 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione