Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan kaj Vero 2

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ДОМ ДИЗАЈН 05 Nën 16:51 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Шифра 24445
Станот моментално се реновира и ќе биде вселлив од 01.12.2015
Повеќе инфо на 078 339 361 Влатко
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 361
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Trosoben stan vo Hrom 44 000 EUR
SE IZDAVA TOP KUKA VO BARDOVCI 1 000 EUR
Stan od 77m2 vo Karpos 4 74 700 EUR
Se prodava 4 soben stan vo Aerodrom renoviran 92 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione