Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA STAN OD 70m2 VO AERODROM kaj Red cafe

0 MKD

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: COREX Real Estate 23 Mar 09:44 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Se izdava namesten stan vo n.Aerodrom, na 100m od Centar, kaj Zeleznicka stanica, vo zgradata kaj Red cafe.
Stanot e 70m2, so dve spalni sobi, komotna dnevna so trpezarija i posebna kujna, banja, utiliti i terasa.
Orientiran e istok-zapad. Pozicioniran e na kat7, zgradata ima lift.
Greenje:gradsko parno.
Ladenje:klima ured.
Ima sloboden parking pred samata zgrada.
Stanot se izdava namesten.

Mesecen zakup:po dogovor.
Sifra:1491
Kontakt:075 205 008 agent Aleksandra
info@corex.mk
COREX Real Estate
COREX Real Estate посредува при купопродажба и изнајмување на недвижен имот. Наша цел е сите да бидат задоволни од изборот!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Skopje Tregoje në hartë
070 858 141, 075 969 369
COREX Real Estate
070 858 141, 075 969 369
COREX Real Estate
PLAC OD 444m2 VO ILINDEN n.Jaka 15 000 ЕУР
 STAN OD 70 m2 VO AERODROM 64 000 ЕУР
SE IZDAVA KAT OD KUKA VO TRNODOL 80m2 550 ЕУР
STAN OD 85m2 VO AERODROM so 3spalni 81 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione