Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA STAN SO DVE SPALNI KAJ NOVA ZELEZNICKA

0 MKD

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: НЕДВИЖНОСТИ 10 Gush 09:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
АГЕНЦИЈА БОЖИНОСКИ НЕДВИЖНОСТИ ИЗДАВА СТАН СО ДВЕ СПАЛНИ 60М2 ИМА ТЕРАСА,СОПСТВЕНО ГРЕЕЊЕ ,МОЖЕ ЗА 4 СТУДЕНТИ,РЕНОВИРАНО WC,НОВИ ЛЕЖАИ.
ДОГОВОР НА ЕДНА ГОДИНА.
ЦЕНА 250 ЕВРА ЗА 4 ОСОБИ
220 ЕВРА ЗА 2 ОСОБИ.
ЕВ.БРОЈ 958
КОНТКАТ 076/355-223
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
Se izdava namesten dvosoben stan vo Debar Maalo 350 ЕУР
Plac za gradba vo K Voda 0 МКД
SE IZDAVA STAN CENTAR SO 2SPALNI UBAVO OPREMEN 0 МКД
SE IZNAJMUVA NOVA NAMESTENA  GARSONJERA AERODROM 0 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione