Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

Se izdava stan vo CENTAR

0 MKD

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: AKVARIUS 12 Maj 16:27 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Shkup
Se izdava stan vo CENTAR so 1na spalna, ubavo opremen, renoviran.

Cena 300 EUR

Boris 078 884 350
AKVARIUS
PROFESIONALNO,DISKRETNO,EKSPEDITIVNO
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Skopje Tregoje në hartë
075366508
AKVARIUS
  Online
072213787, 075366508
Leaflet
AKVARIUS
SE IZDAVA LUKSUZEN STAN so 1 spalna VO KAPISTEC 0 MKD
Karpos Vlae KUKA 300 na Bulevar NA AGOL 0 EUR
AVTOMATSKI SENZORSKI VRATI 0 MKD
Izdavam Taftalidze NOV 55m2 so 2 spalni kaj NOVA 0 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione