Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA UBAV NAMESTEN DVOSOBEN STAN KAJ OLIMPIKO

220 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: НЕДВИЖНОСТИ 01 Korr 16:32 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Shkup
АГЕНЦИЈА БОЖИНОСКИ НЕДВИЖНОСТИ ИЗДАВА УБАВО ОПРЕМЕН ДВОСОБЕН СТАН ВО КОЗЛЕ НАСПРОТИ ОЛИМПИКО ,СТАНОТ Е ВО МНОГУ ДОБРА СОСТОЈБА,ГРАДСКО ПАРНО,ИМА ЛИФТ.
ЦЕНА 220 ЕВРА
ЕВ.БРОЈ 2443
КОНТАКТ 076/355-223
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
Se izdava namesten stan vo Kisela Voda 0 ЕУР
3 soben stan od 78m2 vo Novo Lisice 65 000 ЕУР
SE IZDAVA LUKSUZEN APARTMAN KARPOSH 2 0 МКД
Plac 657m2 so baraka 48m2 Singelic 0 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione