Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZNAJMUVA PRAZEN 3 SOBEN STAN NA KEJ VO CENTAR

350 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: КОНФОР ЛУКС 12 Maj 12:21 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
КОНФОР ЛУКС
SE IZDAVA NOV STAN VO KARPOS 4 200 ЕУР
Nov stan 38m2 vo Aerodrom 39 900 ЕУР
Super povolno stan vo Aerodrom Skopjanka 48 000 ЕУР
NOV  2 SOBEN  STAN  VO  RASANIK  K. V 0 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
шифра. 7938 СЕ ИЗНАЈМУВА ПРАЗЕН ТРОСОБЕН СТАН НА КЕЈ ВО ЦЕНТАР НА СКОПЈЕ СО ПОВРШИНА ОД 64 м2, ТРИ ПРОСТОРИИ, ЦЕНТРАЛНО ПАРНО, КЛИМАТИЗИРАН. СТАНОТ Е ПОГОДЕН ЗА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.
КОНФОР ЛУКС
Агенција за недвижности КОНФОР ЛУКС посредува при продажба,купување и изнајмување на станови,куќи и деловени простори.КОНФОР ЛУКС нуди професионална соработка,голема посветеност за побарувањата на своите клиенти и достапност во секое време. Ве молиме контактирајте го нашиот тим преку телфеон или e-mail.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bul.SV Kliment Ohridski 54 Tregoje në hartë
070-236-570 , 070-273-073
http://www.pazar3.mk/mk/%D0%9A%D0%9E%D0%9D%D0%A4%D0%9E%D0%A0%D0%9B%D0%A3%D0%9A%D0%A1
КОНФОР ЛУКС
070-273-073 , 076-273-738,
КОНФОР ЛУКС
NOV TROSOBEN STAN VO AERODROM 64m na 2 KAT 64 800 ЕУР
SE IZNAJMUVA 3 SOBEN PRAZEN STAN KAJ BASTION KAFE 350 ЕУР
Se izdava prazen trosoben stan na Rampa 250 ЕУР
SE IZDAVA PRAZEN STAN VO CENTAR 220 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione