Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SOBOREN HRAM GENERALSKA ZGRADA 64M2

450 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: UNIVERZUM 22 Sht 21:40 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Se izdava kompletno renoviran i opremen stan od 64m2 3 soben na 7 od 7 kat so parno i lift cena 450 evra sifra 4227 kon tel 070-546-378,078-221-492,02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Vizitoni faqen e biznesit tonë
33 br 5 Tregoje në hartë
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM
KAPISTEC NOVOGRADBA 1 200 EUR
ILINDEN PETROVEC 6500M2 GRADEZEN PLAC NA AVTOPAT 20 EUR
CENTAR BUL.11 OKTOMVRI 80m2 NOVOGRADBA 1160 EUR m2 1 160 EUR
CENTAR G ZID SOBOREN HRAM 89M2 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione