Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Spacious Apartment For Rent In Taftalidze

0 MKD

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: MOVE IN 09 Maj 11:22 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Code:8548
Located in Taftalidze, near to "City Mall" Skopje.
Beautifully furnished new apartment for rent with 140m2 living area on the first floor in a new house, with 3 bedrooms, with 2 bathrooms, an individual heating system on electricity, fireplace, air-conditioning, alarm system, parking space.
PRICE: 550 EUR monthly.
MOVE IN
Посредување во промет со недвижен имот
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул. Никола Тесла бр. 22/2-6 Tregoje në hartë
3084030 078431071
https://www.movein.mk
Leaflet
MOVE IN
Beautiful Apartment for rent in Debar Maalo 0 МКД
150m2 OFFICE SPACE - 970 EUR -KARPOSH 0 МКД
Odlicni kancelarii od 110m2 vo Karpos 2 0 МКД
Se iznajmuva odlicen prostor od 125m2 vo Centar 0 МКД
Në fillim